Hakkımızda

 

Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş., 1987 yılında bağımsız bir yayıncılık şirketi olarak kurulmuştur. 1994 yılında lider yayıncılık anlayışını fuarcılığa taşıyan firma, “Otomasyonsuz İşyeri, Fabrika, Bina Kalmasın” sloganıyla Türkiye’nin endüstriyel otomasyon alanında ilk fuarı olan Otomasyon Fuarı’ nı düzenledi. Otomasyon Fuarı’ nın elde ettiği önemli başarının ardından Bileşim A.Ş., enerji, elektrik ve elektronik sektörlerini kapsayan Electrotech Fuarı’nı organize etti. Birbirine paralel olarak gerçekleştirilen bu iki fuar, Bileşim A.Ş.’ nin fuarcılık alanında ki büyük gelişiminin başlangıcı oldu. Giderek çeşitlenen fuarlar 2001 yılında WIN çatısı altında toplandı.

Bugün Bileşim A.Ş. çatısı altında yayımlanan Otomasyon, 3e Electrotech, Makinatek, BEST, İnşaat Dünyası ve Turizm Dünyası dergileri, ilgili sektörlerin profesyonellerine hizmet veren başlıca iletişim mecralarıdır. Yıllardır kesintisiz ve düzenli olarak yayınlanan bu dergilere 2013 yılından itibaren dijital olarak da erişebilmekte, yararlanmak isteyenler hem bilgisayarından hem de mobil cihazlarından dergileri takip edebilmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ

Sanayi devriminden bu yana yaşanan tüm teknolojik ilerlemelerin son halkası olan ve günümüzde tüm dünyanın bilgi paylaşımında bulunduğu Endüstri 4.0 devrimi, yalnızca üretim anlayışını değil, hayatımızı her açıdan değiştirecek güce sahip.

Gelecek algılarımızda tüm öngörüleri şekillendiren en  etkili parametre olan 4. sanayi devrimini yakalamak; Türkiye’ nin her yerine ulaşarak  bilgilerimizi paylaşmak ve iş birlikleri geliştirmek için güçlü bir fuarın hazırlığındayız: FIT “Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018” Bu fuar ile kendimize slogan edindiğimiz misyonu bir kez daha hatırlatmak isterim : Geleceğin endüstriyel teknolojileri Türkiye’nin her yerine karış karış taşıyıp tanıtacağız.

Otomasyon; Elektrik, Elektronik ve Enerji; Hidrolik ve Pnömatik; Metal İşleme; Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri fuarlarını tek çatı altında toplayan FIT’18 Fuarı, sahip olduğumuz 30 yıllık fuarcılık ve sektörel yayıncılık bilgisini ve ilişkiler ağını arkasına alan güçlü bir girişimdir.

Yıllardır hizmet verdiğimiz, her alanında yer aldığımız bu sektörler için gerçekleştiriyor olduğumuz FIT’ 18Fuarı’ nın, şirketimizin diğer girişimleri gibi ülkemize büyük faydalar sağlayacağına inanıyorum.

 

Saygılarımla,

Mustafa ÜSTÜN

Bileşim Yayıncılık Fuarcılık A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı